Dünyanın En Küçük Süper Mini Ses Kayıt Ortam Dinleme Cihazları

Dünyanın En Küçük (!) Süper Mini Ses Kayıt Cihazları

Guinness Sertfikalı Dünyanın En Küçük ve En Hafif Ses Kayıt Cihazları

Dünya istihbarat, askeri ve emniyet birimleri tarafından tercih edilerek sayısız operasyonda kullanılan ve Guinness Rekorlar Kitabı 2006 ve 2009 basımlarında yerini alarak sertifikaya layık görülmüş istihbarat teknolojileri alanında çok önemli yere sahip bir üründür.

Yalnız boyutları ve ağırlığı ile değil, boyutlarına göre en yüksek kalitede ses kayıt kabiliyeti, En uzun süre pil kullanımı gibi diğer kriterlerde de rekorlar sahibi emsalsiz bir üründür.  TS-Market.net ürünleri ve AG34 güvencesi ile 2 yıl garantili ve teknik destek ile birlikte Türkiye pazarına sunulmaktadır. Ürün yaklaşık 50-70 m² alandaki her sesi gayet anlaşılır ve berrak bir biçimde kaydedebilmektedir. Cihazın inanılması güç boyutlarının verdiği gizleme avantajı ile zaten sese en yakın konuma kolaylıkla bırakabilme şansı sunacağından inanılmaz temiz kalitede ses kayıtları yapabilmenizi mümkün kılar.

Güvenlik sektörün “Guinness Rekorlar Kitabı“nda yerini almış bugüne kadarki tek ürün olan Edic Mini Tiny serisi profesyonel ses kayıt cihazlarına sahip olmak çok kolay. www.ArGe34.com sitesinden online olarak satın alabileceğiniz gibi firmanın istanbul Anadolu yakasındaki ofisinden deneyerek de almanız mümkündür.  İthalatçı firma AG34 Elektronik Güvenlik kredi kartlarına ödeme kolaylığı ve adetli alımlarda özel iskontolar sunarak müşteri memnuniyetini de gözetmektedir. Arıza halinde kendi labaratuvarlarında olası arızalara anında çözüm sunmaktadır. Dolayısı ile bu alışverişte mağdur olmanız kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Firmanın tüm web sitelerinde altını çizerek vurguladığı uyarıyı buradan da vurgulamak gerekir. AG34 kendi ithalatı olmayan seri numaralara sahip cihazlara kesinlikle ücret mukabili de olsa (!) herhangi bir destek sunmamaktadır.  Olası bir arıza ve teknik destek ihtiyacınız neticesinde mağdur olmamak için bu çok özel cihazı nereden aldığınıza da dikkat etmeniz gerekmektedir. TS-Market.net ürünlerinin Türkiye Resmi distribütörü olan AG34 Elektronik Güvenlik; Resmi ithalatlı (Gümrük Belgeli) TS-Market.net ürünlerini, Faturalı ve Sanayi Bakanlığı Garanti Belgesi ile birlikte “Gerçek Garanti”li (!) olarak sunmaktadır. Garanti konusunda mağdur olmamak için, TS-Market ürünlerini almadan önce mutlaka ürüne ait Sanayi Bakanlığı onaylı Garanti Belgesini ve Faturasını satın aldığınız bayiden ısrarla isteyiniz.

AG34 TS-Market ürünleri iş hayatınızda, özel yaşamınızda ve çocuklarınızın güvenliğinde sizi daima 1 adım önde yapacak çok özel ürünlerdir. Personelinizin işine olan sadakatinin takibinde, özel yaşamınızdaki şüphelerinizi giderme noktasında ve çocuklarınızın olası kötü alışkanlıklar kazanması öncesinde sizi önlem alabilmeniz gereken zamanı verecek stratejik bir istihbarat ürünüdür.

 

 

Tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.